DESINFILTRAL Hialuronidaza ( fiolka 1500 U.I.)

Ten produkt nie występuje już w magazynie

260,00 złbrutto

DESINFILTRAL Hialuronidaza

Stosowana w leczeniu nadmiernego  wypełnienia kwasem hialuronowym lub zbyt płytkiego podania mocno stężonego wypełniacza, zwłóknień, grudek, nietolerancji na preparat na bazie kwasu hialuronowego, długo utrzymującego się obrzęku po zabiegu kwasem hialuronowym.

Wypełnienia na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego są obecnie szeroko stosowane w medycynie estetycznej. Kwas hialuronowy jest uznawany za bardzo bezpieczny środek, jednakże jego stosowanie może nieść ze sobą pewne skutki uboczne. Użycie hialuronidazy to prosty zabieg, którego efekty, takie jak usunięcie nadmiarów kwasu czy też ziarniniaków, są widoczne w bardzo krótkim czasie. Z enzymu można korzystać także w celu rozpuszczania obszarów zwłóknień.

Wstrzyknięcie hialuronidazy szybko usuwa wszelki usieciowany kwas hialuronowy, jednak tempo procesu zależne jest od siły usieciowania. W takich przypadkach, odstęp czasowy pomiędzy wprowadzeniem kwasu hialuronowego i hialuronidazy nie jest istotny – nawet jeśli wprowadzi się ją kilka lat później, hialuronidaza może rozbić polimer.

Nadmiar kwasu hialuronowego może wystąpić w następstwie wstrzyknięć powierzchniowych takich, jak w przypadku mezoterapii preparatem na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego bądź zabiegów z zastosowaniem wypełniaczy. W takich przypadkach, jeden zabieg kroplą hialuronidazy  przeprowadzony bezpośrednio na obrzmieniu wywołanym kwasem hialuronowym, pozwala szybko rozwiązać problem, niezależnie od okresu pomiędzy zastosowaniem kwasu i hialuronidazy.

Głównym przeciwwskazaniem użycia hialuronidazy są potencjalne reakcje alergiczne, przez co przed rozpoczęciem każdej kuracji należy wykonać test śródskórny.

Postać:

fiolka 1500 U.I.

Wskazania:

  • nadmierne wypełnienie kwasem hialuronowym,
  • przemieszczenie się wypełniacza,
  • nietolerancja na preparat na bazie kwasu hialuronowego,
  • nieprawidłowo dobrany lub nieodpowiednio podany kwas hialuronowy (np. zbyt płytkie podanie mocno stężonego wypełniacza),
  • przewlekły obrzęk po zabiegu kwasem hialuronowym,
  • cellulit: przypadki cellulitu z obrzękiem i zwłóknieniem,
  • przerosłe blizny,
  • twardzina skóry,
  • lipodystrofia,
  • ziarniniaki kwasu hialuronowego.

Instrukcja stosowania:

Zmieszać proszek z 4 cm3 soli fizjologicznej w celu uzyskania płynu.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii