OPALESCENCE PF 16%

120,00 złbrutto

OPALESCENCE PF 16%

OPALESCENCE PF to profesjonalny i bezpieczny preparat do nakładkowego wybielania zębów.

Ulepszona formuła preparatów Opalescence PF (potassium nitrate, fluoride) opartych na nadtlenku karbamidu, dodatkowo zawierających fluor i azotan potasu – przeciwko nadwrażliwości, zwiększa komfort kuracji. Dodatek azotanu potasu oraz jonu fluorowego pozwala na wyeliminowanie lub znaczne zmniejszenie nadwrażliwości w trakcie wybielania. Wartość pH preparatu Opalescence wynosi około 6,5 (zbliżona do neutralnej). Preparat zawiera 20% wody, co zmniejsza ryzyko odwodnienia zębów.
Jak działa system wybielający Opalescence:

Składniki preparatu uwalniają atomy tlenu powodujące utlenienie (wybielenie przebarwień zębów). Wybielanie zębów przy użyciu OPALESCENCE jest skuteczne przy rozjaśnianiu całych łuków zębowych jak i pojedynczych zębów, a nawet fragmentów zęba.

Stosowanie:

Opalescence 16% PF stosuje się do nocnego wybielania nakładkowego (8 - 10 godzin w nocy). W czasie wybielania może wystąpić przejściowa nadwrażliwość na zimno, z reguły jest ona przemijająca. Kuracja preparatami OPALESCENCE PF jest bardzo bezpieczna dla pacjenta. Najnowsze badania dowiodły, że preparaty przyczyniają się do remineralizacji szkliwa i zapobiegają powstawaniu próchnicy. Duże rozjaśnienie zębów uzyskuje się już pierwszej aplikacji.

Substancja aktywna - nadtlenek karbamidu 16%

Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl