Meso BB Glam ( serum do pigmentacji skóry 10ml )

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,00 złbrutto

Połączenie silnej rewitalizacji skóry i mechanicznego kamuflowania jej niedoskonałości gwarantuje efekt glam WOW!

Meso BB Glam to popularne na całym świecie serum mające na celu trwale rozświetlić skórę, jednocześnie maskując niedoskonałości. Innowacyjna formuła preparatu została nasycona w naturalne pigmenty, co pozwoliło na uzyskanie trwałego makijażu i efektu promiennej skóry przez cały rok.

Poprzez wprowadzenie w głąb skóry cząsteczek pigmentu i meso BB Glam, skóra nabiera blasku i odbija naturalne światło. Dzięki temu zabiegowi można zapomnieć o codziennym wykonywaniu makijażu, dobieraniu właściwych odcieni fluidów koloryzujących oraz wielu innych kosmetyków.

Meso BB Glam to także serum pielęgnacyjne. Zawiera w sobie wysoko stężony kwas hialuronowy oraz wiele składników odżywczych, co potęguje efekty wykonywanej terapii.

Matrigen Meso BB to:

  • długotrwałe rozświetlenie skóry twarzy oraz efekt glam-shine
  • usunięcie efektu zmęczonej skóry oraz matowości
  • zniwelowanie wszelkich przebarwień czy piegów
  • ujednolicenie kolorytu
  • skorygowanie plam starczych
  • korekcja cieni pod oczami
  • mniejsza widoczność blizn i rozstępów
  • głębokie odżywienie skóry.

Matrigen Meso BB

 to serum pielęgnacyjne gwarantujące natychmiastową metamorfozę skóry i uzyskanie spektakularnego efektu rozświetlania skóry, już po jednym zabiegu.

Dzięki wprowadzeniu w skórę naturalnych pigmentów i highlightera produkt pozwala na silne ujednolicenie kolorytu i zniwelowaniu widoczności wszelkich niedoskonałości.

Wprowadzenie produktu w skórę odbywa się w profesjonalnej procedurze estetycznej, polegającej na stosowaniu urządzenia mikroperforującego skórę i jednoczesnej aplikacji produktu. Dzięki powstającym w skórze mikronakłuciom preparat dyfunduje w dolne warstwy naskórka i powoduje jego trwałą pigmentację. Nadanie odpowiedniego kolorytu jest stopniowe, a do jego utrwalenia potrzeba ok. 3-4 zabiegów. Efekty terapii są czasowe i pozbawione ryzyka niepożądanej modyfikacji koloru pigmentu w skórze. Ze względu na płytką aplikację Meso BB Glam, zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu rekonwalescencji.

           

Matrigen Meso BB

Został opracowany z myślą o europejskich fototypach skóry. Serum występuje w jednym, uniwersalnym i neutralnym kolorze, pozbawionym nadmiaru kolorów żółtych i różowych. Jego zanikanie w skórze jest stopniowe i przewidywalne, a efekt zabiegu słabnie z czasem.

                   

Ze względu na płytką aplikację produktu, zabieg nie niesie za sobą ryzyka nieoczekiwanego przebarwiania się w skórze. Innowacyjna formuła pozwalająca na natychmiastową poprawę kolorytu skóry i jej ekstremalne rozświetlenie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl