NUCLEOFILL SOFT PLUS EYES (2ml)

360,00 złbrutto

Nucleofill Soft Plus Eyes - PROMOITALIA  to biostymulator do leczenia okolicy oka, o wielokierunkowym mechanizmie działania.Nucleofill Soft Plus  o naturalnym pochodzeniu to wysoko oczyszczone polinukleotydy zdolne do aktywacji procesów bioregeneracji skóry zarówno na poziomie głębokim (tkanka tłuszczowa i kostna), jak i na poziomie skóry właściwej (stymulacja fibroblastów).


Nucleofill Soft Plus to pierwszy produkt złożony z fragmentów łańcuchów polinuklotdowych o niskiej masie cząsteczkowej (50-100 kDa) stworzony  z myślą o szczególnie delikatnych obszarach, takich jak okolica oczu.


Nucleofill Soft Plus to produkt pochodzenia naturalnego, którego użycie minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii.

Wielokierunkowe działanie Nucleofill Soft Plus:

Silny efekt liftingujący (uniesienie tkanek, poprawę gęstości skóry)  otrzymujemy dzięki działaniu na poziomie komórkowym  na receptory CD 39 co prowadzi do produkcja kolagenu typu I, elastyny oraz HA a dzięki działaniu na receptory CD 40 stymulujemy dojrzewanie fibroblastów w miofibroblasty (kom. posiadające cechy kom. mięsniowych, mających własciwości kurczliwe – efekt siłowni).


Mocny efekt antyoksydacyjny uzyskujemy dzięki  pierścieniom aromatycznym w zasadach azotowych obecnych w łancuchu polinukleotydowym, które wychwytują (zmiatają) wolne rodniki.

Długotrwałe nawilżenie uzyskujemy dzięki  grupom fosfatowym, obecnym w łańcuchu polinukleotydowym, które trwale wiążą wodę w przestrzeni międzykomórkowej.

Opakowanie:

1x2ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl