DIVES MED - Polifill Strong (2ml)

319,00 złbrutto

DIVES MED - POLIFILL STRONG 2ML  

Biostymulator tkankowy POLIFILL STRONG to iniekcyjny żel polinukleotydowy skonstruowany do głębokiej redermalizacji i rekonstrukcji struktury skóry.

Zawarte w produkcie polinukleotydy to kwasy nukleinowe utworzone przez wysokooczyszczone fragmenty nukleotydowe DNA i RNA, będące 100% analogiem ludzkiego kwasu deoksyrybonukleinowego.

Ich zastosowanie pozwala na naprawę uszkodzonej matrycy DNA komórek, przyspieszenie metabolizmu i proliferacji komórek oraz intensyfikację replikacji i odnowy komórek skóry.

Produkt stanowi analog fizjologicznego DNA komórek skóry i stosowany jest do intensywnej odbudowy tkanek uszkodzonych przez czynniki zewnętrzne oraz zmienionych przez starzenie chronologiczne lub posłoneczne.

POLIFILL STRONG koryguje zmiany skórne związane z wiekiem, przyspiesza i skutecznie wpływa na regenerację skóry, syntezę białek podporowych skóry, odtwarzanie endogennego kwasu hialuronowego oraz zwiększenie poziomu nawilżenia i wypełnienia tkanek.

Wykorzystanie rybich polinukleotydów o największym powinowactwie i biokompatybilności z ludzkimi komórkami skóry, gwarantuje doskonałą tolerancję i najwyższą skuteczność terapii POLIFILL STRONG.

TRÓJWYMIAROWE DZIAŁANIE POLIFILL STRONG POLEGA NA:

1. BIORESTRUKTURYZACJI SKÓRY – ochronie i naprawie uszkodzonej matrycy DNA komórek skóry, skutkujących silną rewitalizacją i optymalizacją tempa procesów fizjologicznych skóry.

2. REDERMALIZACJI SKÓRY – inicjacji stymulacji włókien podporowych skóry i endogennego kwasu hialuronowego, wpływających na remodeling, lifting i pogrubienie struktury skóry

3. HYDRATACJI SKÓRY – silnego nawodnienia tkanek i zwiększenia ich spoistości, wynikających z wysokich zdolności polinukleotydów do wiązania wody

Zawartość polinukleotydów: 25mg/ml

Wskazania: 

- korekcja głębokich zmarszczek

- poprawa nawilżenia i ochrona antyoksydacyjna skóry

- lifting i zwiększenie napięcia skóry
- niwelowanie atrofii i zwiotczeń skórnychSposób użycia:

- 5 punktowa technika depozytowa
- wsteczno-liniowa technika z użyciem kaniuli
- mikrodepozytowa technik z użyciem igły

 

Głębokość implantacji:

 skóra właściwa

 

Główne cechy: 

 Wyrób medyczny przeznaczony do iniekcji, jednofazowy, sterylny, apirogenny.

 

Długość efektu:

 4 miesiące

 

Opakowanie:

 1x2ml

 

Bezpieczeństwo zabiegowe
CЄ0373
/ ISO 13485

 

Inne produkty w tej kategorii