CelluCare ( 5 ml )

105,00 złbrutto

CelluCare to preparat stworzony przez francuskie Laboratorium RevitaCare® z myślą o walce z nawet najbardziej zaawansowanym cellulitem. Dzięki zawartości kofeiny, kwasu hialuronowego oraz mikroelementów skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i skórkę pomarańczową, która jest zmorą wielu kobiet.

Kofeina poprawia krążenie i sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i napięta, nie pozwala na gromadzenie się pod skórą komórek tłuszczowych, które powodują pomarańczową skórkę.

Kwas hialuronowy silnie nawilża i wygładza skórę, hydrolizuje błony komórkowe, prowadząc do uwięzienia adipocytów ( odpowiedzialnych za pojawianie się grudek tłuszczu w tkankach ) w rezultacie tłuszcz zostaje uwolniony, skórka pomarańczowa w widoczny sposób zanika.

Pierwiastki śladowe Co-Mn-Zn potęgują aktywność odpowiednich enzymów, wzmacniają i pobudzają komórki skóry przyczyniając się do rozbijania grudek cellulitu.

Zabieg polega na iniekcji punktowej lub liniowej leczonego obszaru ciała, cellulit przede wszystkim dotyka takich obszarów ciała jak : uda, pośladki, biodra, brzuch, ramiona.

Ze względu na niesamowitą skuteczność w leczeniu cellulitu preparat CelluCare cieszy się ogromnym powodzeniem. Wysmukla sylwetkę, redukuje podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, wygładza i napina skórę.

CelluCare fiolka 5 ml - 0.17 fl.oz

Sterylizacja parowa/termiczna

Kwas hialuronowy

Kofeina

Pierwiastki śladowe: Co-Mn-Zn

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii