Nici COG Caniula 5-1 ( 1 szt )

Nici COG Caniula 5-1 SkinAllure (nici z haczykami) to lifting i stymulacja.

Wyjątkowe nici PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków, gęsto rozłożonych w dwóch kierunkach, tzw. „czterech wymiarach”. Po zaimplantowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Nić rozpuszcza się w organizmie do 210 dni, intensywnie stymulując produkcję nowego kolagenu, elastyny a także kwasu hialuronowego i zwiększając tym samym napięcie i jędrność skóry.

Nici COG Caniula 5-1 rekomendowana jest szczególnie  do liftingu delikatnych obszarów szyi. Nici są specjalnie zaprojektowane w celu zmniejszenia utraty krwi i zminimalizowania zasinienia i obrzęków, nie pozostawiają absolutnie żadnych blizn i znacznie zmniejszają ryzyko uszkodzenia tkanek.

Po wyjęciu kaniuli haczyki automatycznie otwierają się i przytrzymują tkankę w zaplanowanym miejscu. Nić jest umieszczona wewnątrz kaniuli co pozwala na głębokie wprowadzenie bez ryzyka uszkodzenia naczyń krwionośnych.

Ze względu na uniwersalną długość (150mm) nić można przycinać do odpowiedniej długości, w zależności od obszaru stosowania.

Wskazania do stosowania:

  • V-lifting
  • Podnoszenie i liftingowanie mocno opadających tkanek twarzy i ciała.
  • Opadające policzki i obszar pod dolną szczęką.
  • Konturowanie i wyszczuplanie ciała (korekta biustu, ramion, pośladków).

Opakowanie:

Sterylna igła 21G, długość igły 100mm, długość nici 150mm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii