Juvéderm® Ultra 3 ( 2 x 1 ml )

699,00 złbrutto

Wypełniacze Ha Juvederm

Juvéderm® Ultra 3 to sterylny żel fizjologiczny na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Preparat przywraca objętość twarzy, odświeża, przeznaczony jest do niwelowania średnich oraz głębokich zagłębień skórnych poprzez iniekcję w średnią i/lub głęboką warstwę skóry. Juvederm Ultra idealnie sprawdza się również przy modelowaniu ust, zwiększając ich objętość i podkreślając kontur.

Wypełniacze Ha Juvederm stosowane są przez wielu specjalistów ze względu na ich całkowite bezpieczeństwo. Nie wywołują one gorączki, ponieważ zawarty w nich kwas hialuronowy jest pochodzenia niezwierzęcego. Dzięki temu uzyskany efekt jest widoczny od razu po pierwszym zastosowaniu, jednak w zależności od oczekiwań wypełnienie z wykorzystaniem Juvederm Ultra będzie musiało zostać powtórzone. Przed wykonaniem zabiegu warto dokładnie zapoznać się ze składem oraz upewnić, że pacjent nie ma na nic uczulenia.

Skład:

  • Usieciowany kwas hialuronowy 24 mg,
  • Chlorowodorek lidokainy: 3 mg ( zmniejsza ból pojawiający się u pacjenta  podczas zabiegu )
  • Roztwór fosforanu pH 7,2 q.s.p. 1 g.

Opakowanie:

  • Dwie strzykawki zawierające po 1 ml preparatu ,
  • Cztery sterylne, jednorazowe igły 27G1/2
  • Ulotka i zestaw etykietek dla lekarzy i pacjentów w celu zapewnienia identyfikacji drogi produktu.

Linia  Juvéderm® Ultra firmy Allergan należy do najwyższej jakości preparatów z zawartością kwasu hialuronowego, w pełni bezpiecznych, popartych badaniami klinicznymi oraz milionami zabiegów przeprowadzonych na całym świecie. Produkty Juvéderm® to przede wszystkim natychmiastowe, długotrwałe efekty odmłodzenia, zdrowa, piękna, gładka oraz dogłębnie nawilżona cera. Rodzina wypełniaczy Juvéderm® przeznaczona jest do niwelowania zmarszczek od drobnych po głębokie, modelowania i powiększania ust, kształtowania owalu twarzy.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl