Igły kaniule strzykawki 

Zaopatrujemy gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii w podstawowe artykuły do wykonywania zabiegów upiększających. W ofercie znajdziecie igły iniekcyjne oraz kaniule dermatologiczne, a także strzykawki luer lock. Są to jednorazowe wyroby medyczne, pakowane do sterylnych opakowań uniemożliwiających przypadkowe zakażenie.

Igły do mezoterapii oraz iniekcyjne sprzedawane są po 10 sztuk, z czego każda jest w dodatkowym opakowaniu typu Peel-pack. Wykonane są ze stali i posiadają ostro zakończoną końcówkę, co pozwala na jak najmniej bolesne wbicie. Dzięki temu zabieg mezoterapii nie jest tak nieprzyjemny dla pacjentek.

Kaniule, dla odmiany, nie są ostro zakończone i posiadają dziurkę wlotową na boku. Stosowane są w dermatologii i nie tylko, bo znamy je także jako wenflony. Sprawdzają się przy podawaniu kwasu hialuronowego oraz w zabiegu liposukcji.

Zakupicie u nas także gotowe do użycia strzykawki wyposażone w zabezpieczenie typu luer lock, które blokując tłok, zapobiegając przypadkowemu wyciekowi substancji.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl