Marki Jest 18 marek

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
 • Aquashine

  Aquashine firmy Caregen to produkty stosowane w zabiegach głębokiej mezoterapii, mające na celu intensywną regenerację i rewitalizację skóry. Preparaty do mezoterapii doskonale rozjaśniają przebarwienia, poprawiają kondycję skóry, nadając jej świetlistości i zdrowego wyglądu. Skóra zmęczona i odwodniona zostaje dogłębnie nawilżona, odżywiona a także odmłodzona.

  Preparat do mezoterapii  Aquashine BR został doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł: Perły Dermatologii Estetycznej 2014 w kategorii: Najlepszy preparat do mezoterapii.

 • Croma

  CROMA od 40 lat spełnia oczekiwania pacjentów. Nieustanna działalność rozwojowo-badawcza tej austriackiej firmy  oraz dostęp do najnowocześniejszego zaplecza technologicznego na świecie sprawiają, że obecnie CROMA jest najchętniej i najczęściej wybieranym dostawcą preparatów na bazie kwasu hialuronowego w Europie. Opracowane przez CROMĘ nowoczesne metody odmładzania pozwalają osiągać doskonałe rezultaty i spełnić oczekiwania pacjentów bez konieczności przeprowadzania interwencji chirurgicznych czy inwazyjnych zabiegów, eliminując ryzyko występowania powikłań.

 • Dermaheal

  Dermaheal to wyjątkowe preparaty do mezoterapii igłowej, wykorzystujące najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierające niespotykaną dotąd liczbę aktywnych składników i białek biomimetycznych. Preparaty do mezoterapii Dermaheal cieszą się ogromnym powodzeniem, mają szerokie zastosowanie i bogatą formułę. Preparat Dermaheal HL został doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł: Perły Dermatologii Estetycznej 2013.

 • FILL MED

  FILL MED  specjalizuje się w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej, tworzy preparaty, które są  rekomendowane przez najlepszych specjalistów - lekarzy medycyny estetycznej. Produkty FILL MED w rewelacyjny sposób przyspieszają odnowę komórkową, wygładzają skórę i opóźniają powstawanie zmarszczek, aktywnie poprawiają stan skóry. FILL MED tworzy coraz to nowsze i innowacyjne preparaty do modelowania kształtu twarzy oraz objętości ust, niwelowania zmarszczek a także koktajle do zabiegów mezoterapii, utrzymujące właściwą kondycję skóry. 

 • Juvederm

  Allergan Inc. to marka koncentrującą się na opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów, stosowanych w okulistyce, neurologii, medycynie estetycznej oraz innych produktów specjalistycznych, które umożliwiają ludziom korzystanie z pełni życiowego potencjału.

  Stworzona przez Allergan linia Juvederm zasługuje na szczególną uwagę, ze względu na skuteczność i szerokie spektrum zastosowania. Przeznaczona do rewitalizacji skóry, poprawy objętości, niwelowania zmarszczek i bruzd, modelowania policzków, przywracania młodzieńczego kształtu twarzy a także wypełniania ust. Zastosowana przy produkcji zaawansowana technologia Vycross (oparta na sieciowaniu kwasu hialuronowego) zapewnia naturalne i długotrwałe efekty.

 • LIDOXIN

  0 produkty/ów

 • Lipo Lax +

  0 produkty/ów

 • NEAUVIA

  Neauvia Organic to pierwsza na świecie tak bliska naturze linia wypełniaczy, która ostała opracowana przy użyciu najnowszych technologii zapewniających niespotykaną dotąd czystość i wydajność  preparatów. Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych. Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.

 • Princess

  Linia produktów Princess to przede wszystkim najwyższa jakość i skuteczność. Wszystkie składniki dobierane z najwyższą starannością, dzięki czemu uzyskujemy  długotrwałe i naturalne efekty. Zastosowana przy produkcji preparatów Princess rewolucyjna i innowacyjna  technologia S.m.a.r.t. a także podwójna sterylizacja produktów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.  Linia Princess to wyjątkowe wypełniacze do ust, modelowania konturu twarzy, przywracania właściwej objętości skóry a także niesamowita rewitalizacja i nawilżenie. Zabiegi z zastosowaniem produktów Princess to gwarancja uzyskania rewelacyjnych efektów, dzięki którym Wasi pacjenci będą zachwyceni.

 • RevitCare

  RevitaCare to francuskie laboratorium specjalizujące się w tworzeniu, badaniu i produkcji skutecznych preparatów w leczeniu i zapobieganiu starzenia się skóry. Szeroka gama produktów pozwala na różnorodność zabiegów, począwszy od głębokiego nawilżenia skóry, niwelowania zmarszczek, rewitalizacji, poprawy kondycji skóry, ujędrniania, odmłodzenia, leczenia wszelkich dolegliwości skóry głowy (zatrzymanie wypadania włosów, stymulacja do wzrostu nowych włosów, poprawa jakości i gęstości włosów) po redukcje tkanki tłuszczowej i likwidację cellulitu.

  Restrykcyjna kontrola procesów produkcyjnych na wszystkich etapach daje gwarancję bezpieczeństwa, jakości i skuteczności, potwierdzoną badaniami klinicznymi.

  0 produkty/ów

 • RRS ®

  RRS to wyjątkowa gama preparatów do zabiegów mezoterapii o szerokim zastosowaniu. Produkty RRS są doskonałe w walce z wieloma problemami skóry, nawilżają, odżywiają i regenerują przesuszoną i wiotką skórę. Sprawdzają się w niwelowaniu zmarszczek, w walce z uporczywym cellulitem, zdecydowanie poprawiają kondycję jakże delikatnej i wymagającej okolicy oka, poprawiając kondycję włosów biostymulując do wzrostu nowych włosów. Różnorodność produktów RRS odpowiada różnym potrzebom skóry,a najwyższa jakość zapewnia bezpieczeństwo.

 • StylAge

  Produkty StylAge to najwyższej jakości kwas hialuronowy i naturalne antyoksydanty oraz rewolucyjna technologia IPN-Like. Linia StylAge ma szerokie zastosowanie, jest wiodącym liderem na rynku preparatów do medycyny estetycznej. To przede wszystkim wspaniałe wypełniacze do ust, korygowania kształtów twarzy, niwelowania zmarszczek od drobnych po bardzo głębokie a także silnie regenerujące i odżywiające preparaty do mezoterapii. Zastosowanie StylAge zapewnia niesamowite  efekty zabiegów, to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności potwierdzona badaniami klinicznymi. 

  Gama preparatów StylAge została wielokrotnie nagradzana przez Dermatologów.

 • Teosyal

  Gama produktów Teosyal wytwarzana jest przez szwajcarskie laboratorium Teoxane od 2004r. Dzięki zastosowaniu przy produkcji najnowszych osiągnięć technologicznych oraz opatentowanej formuły kwasu hialuronowego Teosyal gwarantuje bezpieczeństwo, wyjątkową tolerancję przez organizm oraz idealną integrację z tkankami skórnymi. Stosując preparaty Teosyal uzyskujemy natychmiastowe efekty, utrzymujące się przez długi czas, mają szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzają się w zabiegach mających na celu rewitalizację, głębokie nawilżanie i odżywianie skóry, niwelowanie zmarszczek od delikatnych po głębokie, wypełnianie fałd nosowych , zwiększenia objętości i kształtowania owalu twarzy a także dedykowane wymagającej i delikatnej okolicy oczu i ust.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl