Kosmeceutyki 

Dermokosmetyki to preparaty, które mają za zadanie poprawianie estetyki i kondycji skóry oraz wspomaganie leczenia przy ewentualnych stanach chorobowych. Kosmeceutyki, które oferuje nasz sklep, to przede wszystkim peelingi oraz maski i kremy nawilżające z kwasem hialuronowym i witaminą C – czyli produkty polecane do rutynowego stosowania na twarz.

Kosmeceutyki znajdują jednak zastosowanie nie tylko w codziennej pielęgnacji, ale także po zabiegach medycyny estetycznej. Zawarty w nich kwas hialuronowy ma właściwości łagodzące i regenerujące, co sprawdzi się w przypadku podrażnień po niektórych preparatach lub uszkodzeniach mechanicznych. Poza tym doskonale nawilża i odżywia skórę, co nadaje jej zdrowy, promienny wygląd.

W naszym sklepie zakupicie także przeciwzmarszczkowe kremy z witaminą C, które rozjaśniają przebarwienia i ujednolicają koloryt skóry. Poza tym zawarte w nich związki to doskonałe antyoksydanty, pobudzające syntezę kolagenu.

Nasze produkty przede wszystkim polecamy lekarzom medycyny estetycznej i kosmetologom, którzy na co dzień przeprowadzają w swoich gabinetach wymagające dla skóry zabiegi.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl