Neauvia Organic Intense Lips (1ml)

230,00 złbrutto

Neauvia Organic Intense Lips to nowy preparat stworzony z myślą o modelowaniu, powiększaniu i nawilżaniu ust. Doskonale nadaje się do konturowania i rewitalizacji delikatnego obszaru ust.

Optymalne stężeniu kwasu hialuronowego (24mg/ml) pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty. Preparat nadaje szczególną elastyczność łańcuchom polimerowym, zapewniając odporność na naprężenia mechanicznie, jakim poddawane są wargi, dzięki czemu miejsce aplikacji staje się niezwykle naturalne w dotyku.

Zastosowana przy produkcji zaawansowana technologia IPN oraz kwas hialuronowy pozyskiwany z Bacillus subtilis sprawia, że zabieg z użyciem Neauvia Organic Intense Lips jest wyjątkowo bezpieczny. Efektem są piękne, zmysłowe i aksamitne w dotyku usta.

Zalety:

  • Optymalne stężenie HA zapewniające naturalny efekt i komfort pacjenta.
  • Wysoka jakość surowców — PEG i BSHA (kwas hialuronowy z Bacillus subtilis).
  • Trójwymiarowa struktura dzięki zastosowaniu technologii IPN.
  • Powolna biodegradacja i długotrwały rezultat.

Neauvia Organic to pierwsza na świecie tak bliska naturze linia wypełniaczy, która została opracowana przy użyciu najnowszych technologii zapewniających niespotykaną dotąd czystość i wydajność  preparatów. Do produkcji Neauvia Organic użyto kwasu hialuronowego wyprodukowanego przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa zabiegów w szerokim zastosowaniu oraz uniknięcia reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych. Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe produkty, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawiania nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Ich zastosowanie gwarantuje naturalny wygląd, jednocześnie minimalizując ryzyko działań niepożądanych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl