Profhilo ( 2ml )

440,00 złbrutto

PROFHILO- Molekuła Młodości

To nowoczesny preparat do bioremodelingu oraz odmładzania skóry - efekt miliona sprężynek. Składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący.

Profhilo to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Profhilo ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA.

Profhilo to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry.

Wskazania:

  • Przywraca utracony kontur
  • Odmładza
  • Przywraca utracony profil
  • Neutralizuje zwiotczenie skóry
  • Neutralizuje „chomiczki”
  • Wygładza zmarszczki
  • Wysmukla rysy twarzy
  • Nadaje sprężystość 
  • Napina skórę

Profhilo jest jedynym wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej/podpoliczkowej/linii żuchwy „chomiczków”.

Technika BAP została specjalnie opracowana do preparatu Profhilo. Zastosowanie tej techniki stało się możliwe dzięki wyjątkowym właściwościom strukturalnym i reologicznym Profhilo. Technika BAP zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy, wstrzyknięcie innego preparatu niż Profhilo techniką BAP, będzie nieskuteczne terapeutycznie.

BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.

Skład:
Profhilo - opatentowana technologia gwarantuje aż 64mg HA w jednej dawce.

Technika wstrzykiwania:
Dla maksymalnego komfortu zabieg wymaga nakłuć jedynie w 5 punktach.

Szybkie efekty:
Rezultaty widać już po 2 sesjach (w 1 miesiąc). Technika wstrzykiwania do Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, maksymalizuje rezultaty, ogranicza niedogodności.

Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.

Zabieg z użyciem Profhilo (film)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl