Wypełniacze HA 

Wypełniacz do ust

Wypełniacze HA są jednocześnie najpopularniejszymi i najskuteczniejszymi preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Skutecznie niwelują zmarszczki, poprawiają owal twarzy, uwydatniają policzki, powiększają usta, a także regenerują, nawilżają i odmładzają skórę.

Wypełnianie ust to jeden z zabiegów medycyny estetycznej, który cieszy się wyjątkowo dużą popularnością. Uzyskanie efektu pełnych warg oraz nawilżonej skóry można uzyskać tylko, jeśli zostanie dobrany odpowiedni specyfik - wysokiej jakości hialuronowy wypełniacz do ust. Jako że preparat jest wstrzykiwany podskórnie, przed zabiegiem lekarz ma obowiązek przeprowadzenia z pacjentem szczegółowego wywiadu. Pozwoli to na dobranie odpowiedniego specyfiku, który będzie zarówno bezpieczny, jak i przynoszący oczekiwane efekty.

W naszym asortymencie bardzo ważną pozycję zajmują również występujące w postaci żelu jednofazowego wypełniacze StylAge. Ze względu na swoje właściwości idealne nadają się do modelowania oraz wygładzania twarzy, a dzięki działaniu przeciwutleniającemu są odporne na stres oksydacyjny. Jeżeli chcesz uzyskać naturalny efekt odżywienia skóry i tym samym zniwelować oznaki starzenia - skorzystaj z produktów StylAge, a rezultat na pewno Cię zadowoli.

W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie oryginalne preparaty rekomendowane przez najlepszych ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 68 elementów

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl