Poprawa urody bez zabiegów chirurgicznych

Oddziaływanie czynników atmosferycznych – słońca, wiatru, niskiej oraz wysokiej temperatury, znajdujących się w powietrzu zanieczyszczeń, kosmetyków oraz zła dieta mają ogromny wpływ na przyspieszenie procesu starzenia się skóry. Na szczęście rozwój medycyny estetycznej sprawił, że w bezinwazyjny sposób można opóźniać lub korygować pojawiające się na naszym ciele efekty upływu czasu.

Jak pozbyć się zmarszczek bez skalpela?

wypełniacze Stylage

Grupą najbardziej znanych sposobów pozbywania się zmarszczek są z pewnością zabiegi chirurgiczne. Ich wadą jest jednak to, że są bardzo inwazyjne, przez co mogą prowadzić do powstawania pewnych komplikacji. Oprócz tego okres rekonwalescencji po liftingu czy usuwaniu fragmentów skóry jest dość długi, co wymusza na pacjencie okresowe zaprzestanie wykonywania codziennych obowiązków. Z pomocą przychodzi jednak medycyna estetyczna. Zamiast naciągać skórę na policzkach, czole czy w okolicach oczu i ust, wystarczy zastosować wypełniacze Stylage. Ich skład głównie oparty jest na nieinwazyjnym kwasie hialuronowym oraz kolagenie, dzięki czemu preparaty są bardzo dobrze przyjmowane przez skórę, a uzyskany efekt bardzo naturalny.

Jak radzić sobie z utratą kolorytu skóry?

Nie dla każdej kobiety zmarszczki stanowią problem – w końcu to zupełnie naturalny objaw mijającego czasu. Właśnie dlatego producenci środków stosowanych w zabiegach medycyny estetycznej oferują nie tylko wypełniacz do ust i zmarszczek. Pacjenci mogą korzystać także z sebum, którego skład został wzbogacony o pigmenty, których zadaniem jest wyrównanie kolorytu skóry. Przykładem takiego preparatu jest Meso BB Glam, który powoduje rozświetlenie twarzy, jej wyraźne odmłodzenie i zlikwidowanie widocznych przebarwień. Takie efekty sprawiają, że poprawia się nasze samopoczucie, a skóra prezentuje się dobrze nawet bez pełnego makijażu.

Medycyna estetyczna nie tylko dla kobiet

Preparaty stosowane w zabiegach medycyny estetycznej nie są przeznaczone tylko dla kobiet. Produkty z serii DR CYJ są przydatne w walce z wypadaniem włosów, które jest problemem wielu mężczyzn. Środek wstrzykuje się w głębsze warstwy skóry głowy, a substancje aktywne zatrzymują wypadanie i przyspieszają porost włosów.

Wiele osób decyduje się na korzystanie z nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej już w młodym wieku. Celem takich działań jest opóźnienie procesów starzenia poprzez odżywienie głębokich warstw skóry. Liczne metody leczenia zostały jednak opracowane w taki sposób, aby mogły z nich skorzystać osoby w każdym wieku.


Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl