Sunekos 1200

390,00 złbrutto

Sunekos 1200 to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry.

Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM.

Walina i lizyna umożliwiają natomiast wytwarzanie elastyny.

Preparat o tak wyjątkowym składzie silnie stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna.

Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym. To właśnie gwarantuje Sunekos.

Wyjątkowość preparatu zawdzięczamy również jego wielokierunkowemu działaniu: nawilżeniu głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. 

Obszar iniekcji:

Twarz, szyja, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud i obszar pod kolanami.

Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą, w celu likwidowania cieni pod oczami.

Sunekos wykazuje wysoką skuteczność bez względu na wiek pacjenta, jednak bezwzględnie należy pamiętać, że zawsze efektywniej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego u pacjentów do 40 roku życia uzyskamy w krótszym czasie lepsze rezultaty, podczas gdy starsi będą wymagali większej ilości zabiegów. O tym jednak decyduje lekarz podczas indywidualnej konsultacji.

Istnieją 2 linie produktu: Sunekos 200  (dla nieco młodszych pacjentów, z mniej widocznymi zmarszczkami) oraz Sunekos 1200 (dla pacjentów z bardziej widocznymi oznakami starzenia). W niektórych przypadkach stosuje się także procedury łączone.

Zabieg:

  • Przygotowanie: połączenie kwasu hialuronowego z aminokwasami.
  • Oczyszczenie i dezynfekcja obszaru, który ma być poddany zabiegowi.
  • Podanie preparatu za pomocą jednej z trzech technik: mikrobolusa, płynu śródmiąższowego lub kaniulą. Metoda iniekcji dobierana jest na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta i preferencji lekarza.

Sposób przygotowania:

Należy połączyć ze sobą zawartość fiolki kwasu hialuronowego (B) i filoki aminokwasów (A). Po połączeniu otrzymujemy przezroczysty roztwór pozbawiony cząsteczek stałych zapewniający jednorodne i bezpieczne rozmieszczenie substancji aktywnych w leczonej okolicy.

Po zmieszaniu uzyskujemy idealna dawke preparatu do przeprowadzenia pełnego zabiegu (twarz i szyja lub inna częśc ciała).

Zalecana technika iniekcji:

Igła: 27 - 30G - 13 mm
Kaniula: 25 - 27 - 30G - 40 mm

Głęboko w skórę właściwą.

Efekty:

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać około 10 dni, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Zalecana ilość zabiegów:

W przypadku bardzo głębokich zmarszczek i utraty objętości (np. policzków) na początku, w celu zapewnienia „rusztowania”, podaje się Sunekos 1200, a następnie w odstępie 1-2 dni od zabiegu rozpoczyna standardową procedurę Sunekos 200, która obejmuje ( w zależności od kondycji skóry pacjenta ) 3-4 zabiegów w odstępach co 7-10 dni. Terapia Sunekos obejmuje kilka zabiegów..

Rekonwalescencja:

Zabieg nie pozostawia żadnych trwałych śladów na skórze. Sporadycznie w miejscu wkłucia może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie czy swędzenie, które powinny ustąpić po 1-3 dniach.

Przeciwskazania:

Ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik).

Badanie kliniczne, które jest podstawą procedury Sunekos, zostało przeprowadzone na zdrowych i wyrażających świadomą zgodę kobietach w wieku pomiędzy 45 a 65 r.ż.. Pacjentki zostały poddane 4. sesjom wykonanym w odstępach 10. dni. Oceny użyte w badaniu były zarówno kliniczne, jak i obserwacyjne. Pomiary wykonywano przed rozpoczęciem terapii, podczas kolejnych wizyt w odstępach 10 dni oraz w wyznaczonych okresach po zakończeniu procedury tj. w 2., 3. i 6. miesiącu od rozpoczęcia badania.

Ważne:

Produkt może być użytkowany wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją przez profesjonalistę.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl