RRS Silisorg ( ampułka 5 ml )

15,00 złbrutto

RRS Silisorg

Formuła podnosząca ilość HAS2 (Hyaluronan synthase 2) o 26 razy. HAS2 jest odpowiedzialne za syzntezę kwasu hialuronowego a zatem znacząco wpływa na kondycję i zdrowie skóry.

Produkt może być stosowany samodzielnie lub jako dodatek wzmacniający działanie innych produktów linii RSS u pacjentów w każdym wieku na skórę głowy, twarz i ciało. Łączenie pozwala zwiększyć objętość używanego koktajlu a zatem przy dodatkowym efekcie rewitalizującym zabiegiem może być objęta większa powierzchnia.

Zastosowanie:

  • monoterapia, lub jako dodatek do innych produktów gamy RRS
  • biorewitalizacja tkanki podskórnej

Dla kogo : Bez limitu wiekowego.

Okolica : Twarz, ciało, skóra głowy.

Składniki aktywne:

  • 200 mg krzemu organicznego + 0,05mg/ml koktajlu biorewitalizującego
  • 5 polifenoli: R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin, Resveratrol
  • 1 antyoksydant: resweratrol

Technika : średnia stosowana objętość - 5ml/obszar, rodzaj iniekcji: mikrodepozyt.

Częstotliwość zabiegów: 1 sesja co 1 tydzień. Terapia obejmuje średnio 4-6 sesji. Dla utrzymania pełnych efektów rekomendowane jest powtarzanie terapii 1-3 razy w roku.

RRS jest gamą mezokoktajli, stworzoną aby sprostać wymaganiom bezpieczeństwa i efektowności. Technologia RRS to ziszczenie rewitalizacji, wypełnienia i stymulacji (R-repair, R-refill, S-stimulate). Proces produkcji spełnia najsurowsze kryteria GMP i ISO 10993-1.

Formuły koktajli RRS zaprojektowane zostały dla powierzchniowej i głębokiej aplikacji. Bazują na czystych i efektywnie działających składnikach, które łączone dają efekt synergii. Nieusieciowany kwas hialuronowy ze źródeł nieodzwierzecych i/lub organiczny krzem zapewniają : działanie antyoksydacyjne, stymulację odnowy komórkowej. Koncentracja kwasu hialuronowego waha się od 0, 1 to 6,0 mg/ml i powinna być dostosowana do obszaru użycia produktu. Działanie kwasu hialuronowego i organicznego krzemu wspomagane jest przez aktywne związki bioregenerujące: antyoksydanty, aminokwasy, witaminy, polifenole, oligopeptydy, mikroelementy czy czynniki wzrostu. Cała formuła pozwala osiągnąć efekt wygładzenia, wypełnienia i odżywienia, zwiększenia napięcia skóry , stymulację wzrostu włosów. Dopasowana do wielu zmiennych linia RRS doskonale wpisuje się w potrzeby kobiet i mężczyzn w każdym wieku i może być stosowana na wielu obszarach twarzy i ciała. Ideą jest zapobieganie skutkom fotostarzenia, odwracanie nadmiernej pigmentacji skóry na wielu jej poziomach zaawansowania, redukcja cellulitu i rozstępów, łysienia plackowatego i wielu innych przypadków.

Ważne:

Produkt może być użytkowany wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją przez profesjonalistę.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl