DIVES MED - GLOW-X9

109,00 złbrutto

DIVES MED - GLOW-X9 - zaawansowany medyczny peeling biostymulujący do intensywnych zabiegów redermalizacji skóry.

Peeling chemiczny na bazie stabilizowanego kwasu TCA, połączonego synergicznie z fenolem, kwasem ferulowym, salicylowym, glikolowym, migdałowym, fitowym i wysokostężoną witaminą C. Dedykowany do wielopoziomowego odmładzania skóry i niwelowania wszelkich defektów skórnych, występujących w skutek starzenia się lub działania czynników zewnętrznych.

Jego innowacyjny skład bazujący na stabilizowanym TCA, połączonym z wieloskładowym koktajlem kwasowym, zapewnia synergistyczne i wielowymiarowe efekty bioodnowy na każdym poziomie skórnym.

Intensywny proces przebudowy i rewitalizacji zachodzi bez nadmiernego złuszczania naskórka i uszkodzeń w płaszczu fotoochronnym skóry, powodując, że zabieg można stosować bezpiecznie przez cały rok.

Skład:

Kwas trójchlorooctowy (TCA) – pochodna kwasu octowego stanowiąca najsilniejszy kwas pochodzenia organicznego stosowany w kosmetyce i medycynie estetycznej.

Fenol – peeling o najsilniejszym działaniu redermalizującym i dermoplastycznym.

Kwas ferulowy – jeden z najsilniejszych antyoksydantów i najskuteczniejszych składników opóźniających procesy starzenia egzogennego. Uodparnia skórę na promieniowanie ultrafioletowe i negatywny wpływ zanieczyszczeń, smogu i innych czynników środowiskowych.

Kwas salicylowy – betahydroksykwas o silnym działaniu keratolitycznym i antybakteryjnym. Reguluje odnowę komórkową skóry i działa złuszczająco na obumarłą warstwę rogową naskórka. Oczyszcza i zwęża ujścia gruczołów łojowych w skórze, zapobiegając nasilaniu się trądziku.

Kwas glikolowy – kwas AHA o najmniejszej cząsteczce. Posiada silne właściwości złuszczające i dermoplastyczne. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, glikozaminoglikanów i elastyny, co prowadzi do spłycenia zmarszczek i poprawy jędrności skóry.

Kwas fitowy – silny antyoksydant o działaniu nawilżającym oraz ujędrniającym. Ze względu na działanie normalizujące polecany jest dla cery tłustej.

Proretinol - delikatniejsza forma retinolu. Stymuluje proliferację i odnowę naskórka, działa silnie rewitalizująco. Poprzez działanie keratolityczne i depigmentujące rozjaśnia skórę i redukuje przebarwienia.

Efekty:

- intensywna odbudowa i redermalizacja naskórka i skóry właściwej

- stymulacja procesów autonaprawczych i regeneracyjnych

- inicjacja syntezy i remodelingu kolagenu i elastyny

- pobudzenie odtwarzania endogennego kwasu hialuronowego

- pogrubienie struktury i jędrności skóry

- rozświetlenie i poprawa kolorytu

- niwelowanie przebarwień i plam pigmentacyjnych

- widoczne napięcie i wygładzenie skóry

- obkurczenie rozszerzonych porów i redukcja blizn potrądzikowych

- intensywna normalizacja trądziku i ograniczenie powstawania wykwitów

- normalizacja procesów keratolitycznych

GLOW-X9 dedykowany jest do połączeń i optymalizacji zabiegów estetycznych takich jak:

- mezoterapia igłowa

- mezoterapia mikroigłowa

- laseroterapia.

Sposób użycia:

Produkt multifunkcyjny - możliwość tworzenia bogatych protokołów zabiegowych i łączenia z innymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak: mezoterapia igłowa, mikroigłowa i laseroterapia oraz innymi zabiegami manualnymi. Siła i głębokość działania peelingu uzależniona jest od zastosowanego protokołu zabiegowego.

W celu optymalizacji efektów i neutralizacji działania formuły zabiegowych zaleca się zastosowanie maski DIVES Med. Glow-X9 Mask - po uprzednim schłodzeniu jej w lodówce.

Opakowanie:

4ml

Ważne:

Produkt może być użytkowany wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją przez profesjonalistę.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl