Nici PDO First Lift Screw ( 25 szt )

489,00 złbrutto

Nici PDO First Lift Screw to absolutna nowość na polskim rynku medycyny estetycznej i idealny sposób na odzyskanie naturalnego, młodego wyglądu. Stosowane podczas zabiegu rozpuszczalne nici PDO doskonale wpływają na kondycję i napięcie skóry, zapewniając natychmiastowy i długotrwały efekt. Jest to spektakularny zabieg, który łączy rewitalizację skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem. Nici PDO First Lift mogą być aplikowane niemal na całym ciele – służą zarówno do poprawy struktury skóry twarzy, szyi i dekoltu, jak również biustu, pośladków, brzucha czy nawet nóg. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, zastosowana technologia First Lift nie wymaga użycia skalpela, jest szybka, bezpieczna i niemal bezinwazyjna. Wykonane z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksanonu) nici First Lift wchłaniają się do 8 miesięcy, a efekty zabiegu utrzymują się około 2 lata.

Wskazania do zastosowania nici:

 • wiek: 30-55 lat
 • twarz: pionowe i poziome zmarszczki na czole, podciągnięcie czoła, opadające krawędzie brwi, zwiotczała tkanka, opadające brwi czy policzki, worki pod dolną powieką, wyraźny fałd nosowo-wargowy, rowek policzkowo-jarzmowy, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy, V-lifting, obszar pod dolną szczęką, fałdy skóry na policzku, pomarszczone policzki
 • ciało: fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie, brak jędrności i zadowalającego kształtu piersi, zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach, utrata wrażliwości skóry i tkanek podskórnych (szczególnie po liposukcji), obfita tkanka tłuszczowa – ramiona, brzuch, żebra, łysienie.

Efekty zabiegu to przede wszystkim:

 • Wyraźny efekt odmłodzenia skóry
 • Zniwelowanie zmarszczek
 • Poprawa struktury skóry - zwężenie porów
 • Poprawa kolorytu skóry - rozjaśnienie
 • Wzrost lub zmniejszenie objętości
 • Lifting skóry

Przewaga zastosowania First Lift:

 • natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 2 lat
 • duży obszar zastosowania nici na ciele
 • szybkość i bezbolesność
 • brak cięć skóry i blizn
 • brak wymogów przygotowawczych
 • całkowita wchłanialność nici
 • możliwość powtórzenia procedury
 • niewidoczność elementów zabiegu
 • dopasowanie produktu do potrzeb klienta - szeroki wachlarz grubości
  i różnorodności

System nici PDO powstał w Korei Południowej, obecnie metoda ta wykorzystywana jest w wielu krajach – Japonii, USA, Brazylii, Rosji oraz w Europie Zachodniej. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i może być stosowany na ternie całej Unii Europejskiej.

Polidioksanon (PDO) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego (monofilament) lub dwóch (polifilament) skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance. Polidioksanon jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywanych do produkcji szwów skórnych i podskórnych stosowanych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce. Materiał ten spełnia wszystkie wymagania określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych i wykazuje wysoki profil bezpieczeństwa. Na podstawie obserwacji klinicznych stwierdzono, że polidioksanon pobudza w tkankach proces neokolagenezy, czyli stymuluje produkcję nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego (endogennego) kwasu hialuronowego.

Nici PDO umieszczone są na sterylnych, bardzo cienkiej igłach, przy pomocy których wprowadza się je w określone partie twarzy lub ciała. Technika ich aplikacji opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. W zależności od miejsca, nici PDO wprowadzane są śródskórnie, do podskórnej tkanki tłuszczowej lub domięśniowo. Aplikowane domięśniowo poprawiają strukturę skóry – staje się ona grubsza, bardziej napięta, jędrna, poprawa się jej koloryt, a pory zwężają się. Można nimi również wygładzić drobne zmarszczki.

Różna jest także długość nici. Krótsze sprawdzają się idealnie wokół oczu jako alternatywa dla botoksu – efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ mięśnie mimiczne nie zostają unieruchomione, a jedynie rozluźnione, a co za tym idzie – rysy twarzy wygładzają się. Dzięki dłuższym niciom PDO można otrzymać efekt delikatnego liftingu żuchwy czy tzw. „chomików”.

Ważne:

Produkt może być użytkowany wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją przez profesjonalistę.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl