Nici PDO First Lift ( 25 szt )

425,00 złbrutto

First Lift jest innowacją na polskim rynku medycyny estetycznej. Zabieg z użyciem  nici to idealny sposób na naturalną młodzieńczą skórę. Zaaplikowane nici polepszają kondycję skóry i dają wymarzony efekt na długi czas. Oszałamiające efekty są wynikiem rewitalizacji skóry na poziomie komórkowym, wypełnienia zmarszczek i liftingu. Nici First Lift mogą być stosowane zarówno do poprawy struktury skóry twarzy, szyi i dekoltu, jak również biustu, pośladków, brzucha czy nóg. Zabieg nie narusza łączności tkanek, gdyż wykonuje się go bez skalpela, a zatem w szybki, bezpieczny, krótki oraz nieinwazyjny sposób pacjenci cieszą się wymarzonym wyglądem.

Wskazania do zastosowania nici First Lift PDO:

 • twarz: pionowe i poziome zmarszczki na czole, podciągnięcie czoła, opadające krawędzie brwi, zwiotczała tkanka, opadające brwi czy policzki, worki pod dolną powieką, wyraźny fałd nosowo-wargowy, rowek policzkowo-jarzmowy, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy, V-lifting, obszar pod dolną szczęką, fałdy skóry
  na policzku, pomarszczone policzki
 • ciało: fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie, brak jędrności i zadowalającego kształtu piersi, zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach
  i nogach, utrata wrażliwości skóry i tkanek podskórnych (szczególnie po liposukcji), obfita tkanka tłuszczowa – ramiona, brzuch, żebra, łysienie.

Efekty zabiegu to przede wszystkim:

 • Wyraźny efekt odmłodzenia skóry
 • Zniwelowanie zmarszczek
 • Poprawa struktury skóry - zwężenie porów
 • Poprawa kolorytu skóry - rozjaśnienie
 • Wzrost lub zmniejszenie objętości
 • Lifting skóry

Przewaga zastosowania First Lift:

 • natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 2 lat
 • duży obszar zastosowania nici na ciele
 • szybkość i bezbolesność
 • brak cięć skóry i blizn
 • brak wymogów przygotowawczych
 • całkowita wchłanialność nici
 • możliwość powtórzenia procedury
 • niewidoczność elementów zabiegu
 • dopasowanie produktu do potrzeb klienta - szeroki wachlarz grubości
  i różnorodności

Czas wchłaniania : do 8 miesięcy. Efekty zabiegu utrzymują się: około 2 lata. First Lift to zabieg dedykowany przede wszystkim pacjentom w wieku 30-55 lat.

System nici PDO powstał w Korei Południowej i obecnie metoda ta wykorzystywana jest w wielu krajach – Japonii, USA, Brazylii, Rosji oraz w Europie Zachodniej.
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i może być stosowany na ternie całej Unii Europejskiej.

Polidioksanon (PDO) jest mocnym syntetycznym materiałem, składającym się z jednego (monofilament) lub dwóch (polifilament) skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w ciele. Polidioksanon jako substancja znana w medycynie od lat głównie wykorzystywana do produkcji szwów skórnych i podskórnych stosowanych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce. Wszystkie wymagania określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych są 100stuprocentowo spełnione przez Polidioksanon. Obserwacje kliniczne stwierdzają dodatkowo, że PDO stymuluje produkcję kolagenu w tkankach do których jest zaaplikowany. Wpływa zatem w oczywisty sposób na poprawę sprężystości i jędrności skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego (endogennego) kwasu hialuronowego.

Każda z nici PDO umieszczona są na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy których wprowadza się je w określone partie twarzy lub ciała. Aplikując nić lekarz opiera się na wykorzystaniu linii napięcia skóry , co przybliża do efektu podobnego do zabiegu chirurgicznego. W zależności od miejsca, nici PDO wprowadzane są śródskórnie, do podskórnej tkanki tłuszczowej lub domięśniowo. Umieszczone domięśniowo wpływają pozytywnie na strukturę skóry – staje się ona grubsza, bardziej napięta, jędrna, poprawia się jej koloryt, a pory zwężają się. Nici PDO są również doskonałe jako metoda wygładzania drobnych zmarszczek.

W zależności od oczekiwanych efektów dostępne są różne długości nici. Krótsze dedykowane do delikatnej skóry wokół oczu jako alternatywa dla botoksu – efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ mięśnie mimiczne nie zostają unieruchomione, a jedynie rozluźnione, a co powoduje wygładzenie powierzchni. Dzięki dłuższym niciom PDO można otrzymać efekt delikatnego liftingu żuchwy czy tzw. „chomików”.

Zmiana w wyglądzie skóry jest widoczna natychmiast po aplikacji nici PDO. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy kolagenu i elastyny, który utrzymuje się do momentu rozpuszczenia się nici (do 7-8 miesięcy ). Ze względu na szybką i całkowitą wchłanialność nici, nie ma ryzyka zagęszczenia i bliznowacenia, porównując do włókien o dużej średnicy czy nici o długim okresie biodegradacji (ponad rok). Zabieg zajmuje od 30 do 60 minut, jest praktycznie bezbolesny i nie następuje po nim okres rekonwalescencji.

Ważne:

Produkt może być użytkowany wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją przez profesjonalistę.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl