Linerase ( 5ml )

410,00 złbrutto

NOWOŚĆ

Kolagen LINERASE

Atelokolagen LINERASE to nowe możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek, uzupełnienie utraconych zasobów kolagenu w skórze. Skutkiem utraty kolagenu są pojawiające się zmarszczki, zmniejszająca się z upływem czasu jędrność i sprężystość skóry. Linerase zawiera ateokolagenu typu l (kolagen koński), który stymuluje produkcję nowych fibroblastów,  przyczyniających się do tworzenia kolagenu typu III (odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry).

Terapia preparatem Linerase to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej minioną sprężystość i naturalny blask. Skuteczny w walce z oznakami starzenia się skóry, nawilża, odżywia, silnie biostymuluje tkanki i poprawia kondycję skóry.

Efekty zastosowania Linerase to przede wszystkim młodszy wygląd, skóra może się stać nawet o 5 lat młodsza. Przywrócona jędrność i elastyczność skóry, wygładzenie zmarszczek, pełna regeneracja oraz redukcja wiotkości, rozstępów a także blizn potrądzikowych.

Linerase można stosować profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu.

Kolagen Linerase ma odbudować skórę i pozwolić na jej świetny wygląd przez długi czas. Borykanie się z licznymi bliznami, czy zmarszczkami w młodym wieku nie musi być codziennością. Wykonanie kilku zabiegów z wykorzystaniem Linerase to gwarancja redukcji oznak starzenia oraz wszelkich defektów w różnych miejscach ciała. Odpowiednie wstrzyknięcie preparatu pod skórę stymuluje proces powstawania kolagenu, odżywia i poprawia elastyczność.

Zastosowanie:

Preparat przeznaczony do stosowania na skórę twarzy, szyi, dłoni, dekoltu i całego ciała, podawany śródskórnie, nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Linerase charakteryzuje się łatwością iniekcji, gdyż jest to płyn, a nie żel, podawany nieco głębiej niż większość mezoterapii.

Wskazania:

  • wspomaganie odnowy skóry twarzy, szyi, dekoltu, ale także całego ciała
  • odnowa tkanki łącznej skóry właściwej
  • większa elastyczność i sprężystość skóry
  • redukcja oznak starzenia
  • sposób na pozbycie się blizn zanikowych oraz rozstępów

Zabieg z użyciem Linerase to przede wszystkim naturalna regeneracja i przywrócenie skórze jej naturalnego piękna, młodego wyglądu poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie do produkcji nowego własnego kolagenu.

Opakowanie:

Fiolka 100 mg kolagenu

Przygotowanie zawiesiny: 100mg delikatnie zmieszać z 5 ml soli fizjologicznej.

Zalecana technika aplikacji:

śródskórna iniekcja za pomocą cienkiej igły o średnicy 30 G oraz długości 4 mm.

Zaleca się wykonanie od 2 do 4 zabiegów (w odstępie 2 tyg) w zależności od stanu skóry pacjentki,  pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach i utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

LINERASE z Perłą Dermatologii Estetycznej 2016!

,,NAJLEPSZY PREPARAT DO BIOSTYMULACJI TKANKOWEJ!,, 

Uwaga:

Nie zaleca się łączyć zabiegu Linerase w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją.

https://www.youtube.com/watch?v=35qF-fJcSMg&feature=youtu.be

Ważne:

Produkt może być użytkowany wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją przez profesjonalistę.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej kategorii

Dermafillers Sp. z o.o. | ul. Siedmiogrodzka 1/1, 01-204 Warszawa, woj. mazowieckie | kontakt@dermafillers.pl