Kwas hialuronowy w medycynie estetycznej

Właściwie każda kobieta chciałaby pozostać piękna i młoda pomimo upływającego czasu. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że zabiegi medycyny estetycznej cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wielu pań na całym świecie. A wszystko to za sprawą cudownej substancji, jaką jest kwas hialuronowy.

Czytaj więcej...


Dlaczego medycyna estetyczna zyskuje coraz większą popularność?

Ze skutkami upływu czasu ludzie zmagają się praktycznie od zawsze – już w starożytności odbywały się pierwsze zabiegi związane z rekonstrukcjami części twarzy, czy zabiegi kosmetyczne. Jednak wraz z rozwojem klasycznej medycyny rozwijała się i rozwija do dzisiaj nie tylko chirurgia plastyczna, ale także medycyna estetyczna, która jest jej znacznie mniej inwazyjnym odpowiednikiem.

Czytaj więcej...


W jakich zabiegach medycyny estetycznej sprawdza się kwas hialuronowy?

Coraz większą popularnością i zainteresowaniem wielu osób cieszą się zabiegi medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Wiele gabinetów oferuje tego typu usługi, dlatego wśród licznych produktów i propozycji ciężko znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Czytaj więcej...


Mezoterapia – sposób na dogłębne odżywienie skóry

Zabieg mezoterapii jest przełomowym sposobem w walce ze starzeniem się skóry, wypadaniem włosów czy cellulitem. Polega na wprowadzeniu w głąb skóry odżywczych preparatów, które mają odżywić i w efekcie zregenerować miejsca, które tego potrzebują.

Czytaj więcej...


Poprawa urody bez zabiegów chirurgicznych

Oddziaływanie czynników atmosferycznych – słońca, wiatru, niskiej oraz wysokiej temperatury, znajdujących się w powietrzu zanieczyszczeń, kosmetyków oraz zła dieta mają ogromny wpływ na przyspieszenie procesu starzenia się skóry. Na szczęście rozwój medycyny estetycznej sprawił, że w bezinwazyjny sposób można opóźniać lub korygować pojawiające się na naszym ciele efekty upływu czasu.

Czytaj więcej...